Класичний масаж у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по сб. клініки)

4,0
Знайдена 1 клініка

Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Класичний масаж 300

Класичний масаж в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
8,5
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8)
р.Залізничний
Студія психологічного і фізичного благополуччя «Ганеша» допомагає подолати такі проблеми, як психосоматичні розлади, невротичні розлади, страхи і фобії: тривога, що виникає під зовні не значущих ситуаціях або при зіткненні з певним фактором або явищем її викликають, панічні атаки, атаки, депресивні стани у кризові періоди життя, внаслідок психологічної травми, втрати близьких, розривів відносин з партнером, конфліктів в сімейному житті і невдач у професійній сфері, стресові ситуації, безсоння, нічні кошмари і страхи, проблеми адаптації і прийняття рішень, складні події та зміни в особистій, сімейній і професійній сферах та інші. Приймають лікарі: Карташова Світлана Анатоліївна. Карташов Даниїл Віталійович. Войцеховська Оксана Володимирівна. Кучевська Оксана Володимирівна. Галишич Ольга Григорівна.
  • Загальний класичний масаж 60хв. 600