Лікування алергічної бронхіальної астми у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи в Галицькому районі (Центр)
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
У мене син страждає на астму. Постійно консультуюсь з лікарями на рахунок хвороби сина та слідкую щоб з ним завжди були інгалятор та бромід іпраторію що швидко можуть позбавити симптомів недуги. Усі ці засоби приписані лікарем-алергологом. Дякую!
Являюсь астматиком та приймаю регулярно призначені ліки від своєї хвороби. Та не менш важливо для її лікування є виключення впливу подразників таких як дим цигарок, для деяких людей реакція на конкретні препарати - аспірин тощо. Все перевірено - порада лікаря. Дякую за ефективне лікування!
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

• Атопічна бронхіальна астма - лікування
Працює з

Лікування алергічної бронхіальної астми в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Бронхіальна астма від 400
Працює з 09:00-18:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

• Атопічна бронхіальна астма - лікування
Працює з
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Бронхіальна астма від 400
Працює з 09:00-18:00