Лікування вітіліго у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі

Борис
Працюю у галузі в якій досить важливо мати гарний зовнішній вигляд та мене спіткала хвороба яку називають вітіліго, мої руки почали вкриватись білими плямами, після періоду паніки я зустрівся з лікарем який призначив ультрафіолетове опромінення шкіри. Метод дієвий, допоміг за досить короткий термін.
Коля
Приблизно рік тому у мене діагностували вітіліго - хворобу, що характеризується розвитком на шкірі білих плям. Вона життю не загрожує та на людях соромно показувати цю ваду. Тому пішов до лікаря який призначив препарат з вітаміном В1, після певного періоду приймання ліків зони ураження хворобою почали меншати.
Владислав
Після досить стресового періоду на роботі почав помічати світлі плями на шкірі рук, злякався та звернувся до лікаря. Після обстеження він сказав, що це вітіліго - втрата пігментації шкіри. Хвороба завдає психологічного удару через зовнішній вигляд. Лікар призначив вітамінотерапію та порадив взяти відпустку, рішення допомогло.

На жаль,

за напрямком "Лікування вітіліго" лікарень та діагностичних центрів у Львові во Франківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
5,4