Лазерне видалення судинних зірочок у Львові (Франківський район) (відкриті по сб. клініки)

Сб
Антоніна
Молодий, але досвідчений лікар, чудовий спеціаліст. Проходжу курс лікування, вже помітні результати!
Виктор
Когда попала на прием к врачу, сразу подумала, что он слишком молод для профессионала. Но как я ошибалась! Специалист с большой буквы. Делает все быстро, качественно, с минимальными временными затратами. Парень очень умый!
Лідія
Дуже хороший лікар, вилікував мене від варикозу, нема жодних слідів що колись були вени! щезли повністю!
Мирослава
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.

На жаль,

за напрямком "Лазерне видалення судинних зірочок" лікарень та діагностичних центрів у Львові во Франківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
7,4