Кріодеструкція родимок у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Віра
Мені 19 років. У мене родимка знаходилась на носі. Дуже комплексувала через це. Просила батьків дозволу видалити її. Вони не давали згоди. Тепер у більш зрілому віці вирішила зробити це сама. Записалась до дерматолога. Після обстеження та необхідних досліджень він провів мені кріодеструкцію. Неболяче, тому не бійтеся у кого така сама проблема.
Син травмував родимку на уроці фізкультури. Родимка знаходилась на передпліччі. Була чималих розмірів. Я відразу запанікувала коли побачила як вона кровоточить. У той же день записала сина на прийом. Лікар провів забір тканин родимки на гістологічне дослідження. Результати були в нормі. Однак ми вирішили видалити її методом кріодеструкції. Процедура пройшла швидко. Спочатку на місці родимки була рожевенька плямка. Через деякий час з’явилась молода шкіра і шрамику невидно.
Єгор
Нещодавно запалилася родимка. Відчував дискомфорт. Боявся, не знав чи видаляти її чи ні. Вона ще й у паху знаходиться. Дуже незручне місце. Жінка вмовила сходити на консультацію до дерматолога. Лікар провів детальне дослідження тканин родимки. Сказав, що новоутворення доброякісне. Проте через дискомфорт її було б добре видалити. Зважився на це. Кріодеструкція пройшла безболісно та дуже швидко. Результатом задоволений.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має...
  • Кріодеструкція родимок
Записатися на прийом