Кріодеструкція бородавок у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
7,9
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Фрич Марія, 23 березеня '17р.

Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.

• Кріодеструкція бородавок
Працює з 10:00-19:00

Кріодеструкція бородавок в лікарнях в інших районах Львова

Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Кріодеструкція бородавок 89
Працює з 08:00-19:00