Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Корекція нігтьової пластини у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
9
На великих пальцях у мене дуже часто вростається ніготь у шкіру. Якщо одягаю вузьке взуття, то біль просто пекельний. Й кроку ступити не можна було! Частенько длубалась у пальці сама допоки не спровокувала кровотечі та набряклість пальця. На наступний день взагалі ні в яке взуття не влізиш. Пішла до лікаря, щоб той правильно обробив і палець і ніготь. Грамотно підготував мене до лазерної корекції. Нігтик підпиляв, так що коли буде відростати у шкіру впиватися не буде. Тепер все прекрасно! Дякую!
7
Ніготь деформувався у результаті потрапляння хімічної речовини на заводі. Став нерівний, бугристий, частинки взагалі немає. Соромилась одягати взуття із відкритим верхом. Записалась до дерматолога, щоб той порадив план дій. Лікар сказав, що ніготь відмер, тому потрібно його видалити аби виріс новий. Розуміла, що треба це зробити. Зима попереду, а на літо новий і здоровий нігтик буде! Також лікар призначив правильне харчування і вітаміни, щоб ніготь ріс швидше.
10
Проблему з нігтем мала довгий період часу. Купила красиві туфлі, які мене трохи тиснули на правій нозі біля великого пальця. Нерозумна була, терпіла. Палець почав кровоточити, нігтьова пластина деформувалась, ніготь урізався у шкіру. Спочатку сама ножицями намагалась виколупати, але палець перетворився на сардельку. Став дуже боліти. Пішла до лікаря. За допомогою лазера все швиденько забрали. Тепер купую тільки зручне взуття!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Корекція нігтьової пластини
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00