Біопсія шийки матки у Львові (Франківський район) (відкриті цілодобово)

Сб Нед Цілодобово
Інна
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
Віталіна
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
Ліна
Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!

На жаль,

за напрямком "Біопсія шийки матки" лікарень та діагностичних центрів у Львові во Франківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
5,8