Біохімічні, коагулологічні дослідження у Львові (Сихівський район)

Послуга Ціна
Біохімічні дослідження від 50
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
У дитини запідозрили інфекцію у шлунково-кишковому тракті. Ми злякалися і запанікували. Малюку 2 рочки. Дуже дякую нашому лікареві, який був привітний та терплячий. Пояснив, що нічого страшного немає. Потрібно задати аналіз калу. Пояснив коли і як це зробити. У нас виявили дисбактеріоз. Проходимо курс лікування. Дуже сподобалось ставлення лікаря та медперсоналу.
Існував ризик тромбоемболічних ускладнень. Потрібно було встановити необхідну дозу варфарину. Отримала детальне пояснення для чого потрібна чітка правильна доза цього препарату. Розуміла, що це дуже важливо. Призначили коагулогічне дослідження. Не їла протягом 10 годин за настановами лікаря. Забір крові з вени — неприємне видовище. Пам’ятаю як відвернулась, коли мені це робили. Дякую медсестрі взяла кров безболісно. Рука не боліла. Згідно результатів, лікар призначив конкретну дозу. Скарг чи ускладнень не мала.
Лікар направив на здачу біохімічного аналізу крові. Мала проблеми з балансом мікроелементів в організмі. Розраховувала на якісний аналіз, бо треба було швидко долати цю проблему. З готовими результатами більша до лікаря. Приємно здивувала відсутність штовханини та черг. У кожного свій призначений час. Аналіз був дійсно правильним, бо курс лікування почав діяти дуже швидко.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Біохімічні дослідження від 50
Середня оцінка користувача 3

Години роботи:

Біохімічні, коагулологічні дослідження в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
  • Біохімічні, коагулологічні дослідження
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
  • Біохімічна панель від 50
Середня оцінка користувача 8.5