Баночний масаж живота у Львові (Сихівський район) (відкриті по нед. клініки)

Нед
Климович Василь
Починаючи з приємного середовища, клініка Основа забезпечує комфортну атмосферу, що допомагає пацієнтам почувати себе зручно. Медичний персонал був дуже привітним та професійним, що зробило мій перебування ще більш приємним.
Кулик Андрій
"В цілому, мій досвід у клініці Основа був дуже позитивним, а їхня професійна команда збільшила мою сприйнятливість до моєї проблеми та надала відмінну допомогу. Я рекомендую клініку Основа всім, хто шукає якісну медичну допомогу та спеціалістів з високою кваліфікацією. Я хотів би поділитися своїм задоволенням від перебування у клініці Основа. Я звернувся до них з проблемою спиною, і моє враження було дуже позитивним. "
Якимовський Максим
Завершив лікування в клініці Os Nova і хочу сказати що це місце де працюють виключно професіонали як Сай Василь Андрійович так і реабілітолог Віталій з яким було прийємно проводити кожне заняття . Довіряйте своє здоров’я таким людям,вони його неодмінно поправлять)
Кулик Андрій

На жаль,

за напрямком "Баночний масаж живота" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
8,2
Львів вул. Кульпарківска, 99 Б
р.Франківський
6,7
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10)
р.Залізничний