Детский массаж в Киеве (Святошинский район)

Возможно, вас интересуют врачи массажисты в Святошинском районе
Масаж загальний дитячий (від 0 до 12 міс.) 500 грн
Загальний масаж для дітей від 1 до 7 років (40 хв.) 350 грн
Загальний масаж та гімнастика для дітей до 1 року (30 хв ) 400 грн
Ірина
Якісні послуги
Валентин
Багаторазово звертались до лікаря Гринішиної Галини, завжди позитивний результат, і з дітьми і з дорослими!
Роксолана
Жахливий сервіс коло центру Записалась на процедуру катеризацію слухової труби. Уточнила ціну та чи роблять лікарі саме цю процедуру. Приїхавши в клініку мене повідомили, що обладнання в них немає та цю процедуру мені зробити не зможуть. Питання навіщо виставляти її в переліку послуг, обманювати пацієнтів, які їхали через все місто, щоб почути відому. Не раджу однозначно дану клініку.
Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
Cеть клиник "Амеда"
8,2
Киев с. Софиевская Борщаговка, ул. Южная, 7
р.Святошинский
Современная многопрофильная семейная клинка Амеда на Софиевской Борщаговке с 2013 года занимается диагностикой, лечением и профилактическими мерами в различных областях медицины для детей и взрослых.
  • Масаж загальний дитячий (від 0 до 12 міс.) 500
  • Масаж загальний дитячий (від 1 до 3 років) 580
Киев б-р Кольцова, 14 Д
р.Святошинский
Джи Ай Мед (GIMED) – это клиника семейного здоровья, предоставляющая расширенный спектр услуг. Медицинский центр специализируется на профессиональной и качественной медицинской помощи.
  • Загальний масаж та гімнастика для дітей до 1 року (30 хв ) 400
  • Дренажний масаж (до 15 хв) 300
  • Масаж при дисплазії тазостегнових суглобів у дітей до 1 року (20 хв.) 300
  • Масаж при кривошеї у дітей до 1 року (10 хв) 300
  • Масаж спини (20 хв) 300
Киев ул. Феодоры Пушиной, 30/32
м.Житомирская6 2 м.Академгородок15 5
Многопрофильный центр семейной медицины «Family Care» оказывает услуги в области гомеопатии, семейной терапии, стоматологии, косметологии, рефлексотерапии, массажа. В медцентре работают врачи высшей квалификационной категории.
  • Загальний масаж для дітей від 1 до 7 років (40 хв.) 350