Радиоволновое лечение эрозии шейки матки в Киеве (метро Шулявская) (открытые по вс. клиники)

Дмитро
23.09.2023 Був на прийомі у Мельниченко Аліна Сергіївна. Лікар зустріла на рецепції, що було приємно. Уважно слухає, оглядає. Призначає лікування з поясненням, а це дуже важливо. Знається на своїй справі! Сказала дати зворотній звʼязок після декількох днів лікування, щоб розуміти про самопочуття- це було незвично і приємно. Рекомендую лікаря та клініку!
Токарева Валентина
Огромное спасибо доктору Шидловскому Анатолию Юрьевичу за доброе отношение к пациентам, за профессионализм, за создание прекрасного коллектива. Желаю процветания клинике.
Вячеслав
Хочу висловити слова вдячності за професіоналізм і уважність всьому персоналу клініки К -MED( Киймедикал) привітне та дбайливе ставлення під час перебування з приводу тонзілоектомії(пройшла добре, реабілітація успішна). Дякую лікарю Шидловському Анатолію Юрійовичу за високий професіоналізм, чуйність, уважність. Клініка дуже комфортна,створені всі умови для перебування, харчування з урахуванням особливостей.Рекомендую клініку від душі і буду рекомендувати усім своїм знайомим. Процвітання Вашому медичному центру!
ОЛЬГА
Была на приеме у сосудистого хирурга Майбороды В.В. Осталась очень довольна его профессионализмом, внимательным отношением, назначенным лечением. После проведенного лечения заметила явное улучшение. Оставила заявку на повторную консультацию. Хочу получить на будущее советы. Рекомендую и доктора, и клинику.
8,2
Киев Шулявка ул. Вадима Гетьмана, 1 В
м.Шулявская5 2
ВВ Клиника — это современный медицинский центр, где принимают врачи различных специализаций, такие как гастроэнтерологи, хирурги, семейные врачи, кардиологи, отоларингологи, невропатологи, терапевты, ортопеды-травматологи, дерматологи, эндокринологи, гинекологи и пластические хирурги.
Киев ул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявская10