Хирургическое лечение косоглазия в Киеве (метро Оболонь)

Возможно, вас интересуют врачи офтальмологи возле ст. метро Оболонь
Оперативне лікування косоокості (1 м'яз) із застосуванням радіоножа 12500 грн
Оперативне лікування косоокості (2 м'яза) 7900 грн
Дякую за консультацію та обстеження уважному та приємному лікарю Оксані Сергіївні Аверьяновій. Чудове відношення , все оперативно, організованно.Рекомендую.♥️
Сібекіна Тетяна Михайлівна
Хочу виразить величезну подяку медперсоналу медичного центру АЙЛАЗ за професіоналізм, турботу і повагу до пацієнтів, за чутке і уважне відношення. Особливо вдячна за доброзичливість і увагу лікарю Олександрі Олегівні! Дай боже всім нам здоров'я, миру і перемоги !
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
8,2
  • Оперативне лікування косоокості (ускладнений варіант) 10 300
8,2
Киев пр-т С. Бандеры, 17/1
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Офтальмологический центр «Айлаз» специализируется на диагностических, лечебных и хирургических вопросах в области офтальмологии. Имеет высшую категорию ISO. Предоставляются такие услуги, как коррекция зрения, хирургия катаракты, лечение и хирургия глаукомы, хирургия паталогий слезных путей, реконструктивно-пластическая хирургия.
  • Оперативне лікування косоокості (1 м'яз) із застосуванням радіоножа 12 500
  • Оперативне лікування косоокості (1 м'яз)(ускладнений варіант) із застосуванням радіоножа 17 300
  • Оперативне лікування косоокості (1 м'яз) 8 500
  • Оперативне лікування косоокості (2 м'язи) 14 200