Операция по удалению птеригиума в Киеве (метро Арсенальная)

Возможно, вас интересуют врачи офтальмологи возле ст. метро Арсенальная
Кисельов Володимир Борисович, доктор технічних наук, професор
З великою приємністю хочу висловити декілька слів з приводу свого контактування з медичним центром АЙЛАЗ. 17 та 24 листопада п.р. я оперувся в клініці з приводу заміни хрусталиків в зв’язку з катарактою. Операції проводили чудові фахівці кандидати медичних наук головний лікар Ковальов Андрій Іванович і провідний фахівець Розумій Наталія Михайлівна. Операції були виконані на найвищому професійному рівні: подяка вам і низький уклін! Окрім цього, я хотів звернути увагу на відмінний рівень організації роботи центру: кожен співробітник чудово виконує свої обов’язки - від директора до технічних працівників, відчувається вкрай доброзичливе ставлення до пацієнтів і інших відвідувачів. Дуже приємна та корисна практика, коли хірург проводить бесіди з пацієнтами, які готуються йти до операційного блоку, забезпечення прооперованих пацієнтів достатньою кількістю необхідних ліків. Також хочу підкреслити вкрай доброзичливу атмосферу в процесі проведення консультацій. Я в зв’язку з цим висловлюю свою подяку Розумій Наталії Михайлівні! Напередодні Нового Року я від щирого серця хотів привітати директора центру Авер‘янову Оксану Сергіівну і весь чудовий колектив з наступаючим святом і побажати всім вам подальших професійних успіхів, міцного здоров’я та мирного неба! З глибокою повагою! 30.12.2022
Аліна
Лікарка Жупан Дана Богданівна професіонально, швидко підібрала окуляри і проконсультувала, дуже вдячна. Мало таких спеціалістів, які можуть правильно і якісно це зробити.
Світлана Кравчук
Зробила 2 операції на очі. Висловлюю велику подяку Ковальову Анрію Івановичу за проведення двох операцій на вищому рівні. Шановний Андріє Івановичу, бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя, успіхів у Вашій роботі! Ви - ЛІКАР від Бога. В КЛІНІЦІ ДО ПАЦІЄНТІВ ДУЖЕ ХОРОШЕ СТАВЛЕННЯ. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ КЛІНІКУ АЙЛАЗ.
Кравчук Світлана
Хочу висловити велику подяку Ковальову Анрію Івановичу за професіоналізм, проведення операції на вищому рівні, людяність, уважність, теплоту і доброзичливість до пацієнтів. Це ЛІКАР і ХІРУРГ від БОГА. Шановний Андріє Івановичу, бажаю Вам міцного здоров'я і успіхів у Вашій роботі!

К сожалению,

по направлению "Операция по удалению птеригиума" клиник в Киеве возле ст. метро Арсенальная на сайте likarni.com не найдено.

Вы можете выбрать другую подходящую клинику в Вашем городе

Найти клиникуВозле метро В районах города
8,2
Киев пр-т С. Бандеры, 17/1