Лікування флюсу в Івано-Франківську (відкриті по нед. клініки)

Нед
Андрій
Рекомендую Віталія,ніколи не любив походи до стоматолога,але у Віталіка відчував себе комфортно,мені ставили пломбу та провели чистку зубів,в приємній атмосфері навіть не зауважив як все закінчилось. Він надав мені рекомендації по догляду за зубами безкоштовно,2 роки зуб не турбує. Дякую.
Світлана Д.
Ось і закінчилася моя епопея з встановлення зубних імплантів. Дякую долі, що потрапила саме до Віталія Ігоровича. Чуйна, уважна людина, фахівець від бога. Ви робите людей щасливими. Величезна Вам за це подяка.
Вадим К.
Висловлюю щиру подяку Ігорю Мироновичу за уважне, добре ставлення та гарну роботу. Протезування виконано на відмінно. Буду рекомендувати цього лікаря всім своїм знайомим.
Вероника
Клиника хорошего уровня. Мне понравилось как качество обслуживания, так и внутренняя атмосфера. Приятное общение и доступные цены особенно порадовали. Буду рекомендовать всем!

На жаль,

за напрямком "Лікування флюсу" лікарень та діагностичних центрів в Івано-Франківську на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,1