Сторінка 2. Приватні клініки в Чернівцях

Знайдена 21 клініка

Хочу подякувати лікарю УЗД Зінковському Ярославу за його професіоналізм ,за його чуйність і компетентність,лікар з великої букви.Я була неодноразово і рекомендую всім,не пожалкуєте.І сама клініка мені подобається,завжди чисто,привітний мед.персонал,вони заслуговують на найвищу оцінку.Рекомендую всім.
Чудова клініка для всієї сім'ї ! Задоволена сервісом та обслуговуванням ! Хочу висловити велику вдячність найкращим лікарям Проценко О.В та Статна Н . М . Дякуючи вашій професійній роботі ми чекаємо нашого довгоочікуваного малюка . Зайшовши в кабінет ви отримаєте не тільки професійну роботу ,а і щиру посмішку ,підтримку ,впевненість . Це лікарі ,які всім своїм добрим серцем хвилюються за кожного пацієнта . Щиро рекомендую !!!
Мельник Ганна Іллівна
Лікар дуже кваліфікований
Чеботар Олена
Звертаюсь до клініки не перший раз, останні рази з дитиною та раджу завжди знайомим. Дуже привітні дівчатка на реєстратурі, лікарі також дуже доступно стараються донести інформацію, щоб було зрозуміло пацієнту, що йому треба робити дальше і куда можливо звернутись. Бо зазвичай після довгих обстежень та консультацій лікарів пацієнт не завжди розумію подальші дії. Дуже задоволена і раджу всім.
9,8
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.
  • Радіохвильова абляція (коагуляція) шийки матки 4 500
  • Роздільне діагностичне вишкрібання 7 000
  • Роз'єднання синехії ( неповне, повне зрощення) от 500
  • Розкриття та дренування кісти бартолінової залози (без вартості анестезії) 7 500
  • Пакети планування вагітності от 9 500
9,6
Чернівці вул. Комарова, 32 Б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
  • Підбір окулярів пенсіонерам 100
  • Підбір контактних лінз (МКЛ) 150
  • Навчання по контактним лінзам (МКЛ) 150
  • Передопераційна підготовка №1 590
  • Передопераційна підготовка №2 450
9,5
Чернівці пр-т Незалежності, 121 А
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
  • Консультація алерголога 690
  • Повторна консультація алерголога 590
  • Консультація травматолога 690
  • Повторна консультація травматолога 590
  • Консультація уролога 690
9,2
Чернівці пр. Парковий, 10 В
Медичний центр «Панацея» надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • Ін`єкційний філінг великих статевих губ 3 500
  • Аугментація точки G 3 000
  • Нитковий ліфтинг піхви 10 000
  • Гіменопластіка (відновлення цілісності дівочої пліви) 3 500
  • Інтимний філінг 1 300
8,8
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
  • Консультація пластичного хірурга 1 000
  • Підтяжка 2/3 обличчя та шиї (ціна в у.о.) 3 500
  • Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя (ціна в у.о.) 1 800
  • Пластика нижніх повік з підтяжкою середньої зони обличчя (ціна в у.о.) 1 200
  • Підтяжка тканин чола і брів (ціна в у.о.) от 700
Медакустика
Чернівці вул. Комарова, 32 Б
Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння.
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
  • Імпедансометрія 200
  • Отоакустична емісія (ОАЕ) 200
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас 1 000
5,6
Чернівці вул. 28 Червня, 25
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
  • Радіохвильовий вакуумний кріоліполіз
  • Радіохвильовий термоліфтинг
  • Ультразвуковий пілінг
  • Ультразвукова мезотерапія
  • Ультразвуковий ліфтинг
5,5
Чернівці вул. Головна, 137
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику.
4,9
Чернівці вул. Південно-Кільцева, 12
Платформа тверезості, наркологічна клініка у Чернівцях надає допомогу по виведенню з запою, детоксикації та очищення організму від токсичних речовин, комплексному лікуванню наркотичної та алкогольної залежностей, ігроманії. У клініці приділяється велика увага адаптації пацієнта в суспільстві після звільнення від залежності.
  • Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (лікування, харчування), 1 сутки 2 000
  • Підшивка нарко от 5 000
  • Підшивка алко от 5 000
МедЛаб, мережа лабораторій
Чернівці вул. Героїв Майдану, 226
  • Мікроскопічне дослідження біоматеріалу (волосся, нігті, зішкріб шкіри) на патогенні гриби (на склі) 200
  • Вірус кору (Measles virus), антитіла IgM 460
  • Консультация проктолога 600
  • Консультация сосудистого хирурга 600
  • Консультация пластического хирурга 600
Чернівці вул. П. Орлика, 2-а
  • ПАП-тест (цитоморфологічне дослідження епітелію з цервікального каналу) методика забарвлення за Папанікалау (на склі) (за системою Betesda 2014) 230
  • Пакет №32 «Біохімічний пренатальний скринінг ІІ триместру»: Хоріонічний гонадотропін людини (HCG)-пренат.; Естріол некон’югований (Е3), Альфафетопротеїн (AFP); Розрахунок ризику вроджених вад з допомогою програмного забезпечення PRISCA 5 390
  • Пакет №12 «Мікроелементи»: Калій (K); Натрій (Na); Хлор (Cl); Кальцій (Ca); Кальцій іонізований (iСа); Залізо (Fe); Фосфор (P); Цинк (Zn); Мідь (Cu) 810
  • ПАП-тест на основі рідинної цитології (за системою Betesda 2014) 420
  • НІПТ SAGE NADIYA. Неінвазивна діагностика хромосомних аномалій плода за кров’ю вагітної жінки (визначення анеуплоїдій 1-22 пари хромосом, в тому числі трисомії 13,18,21 пари, визначення статі за Х,У хромосомами) - забір матеріалу здійснюється за попередні 12 900