Перев'язка трофічних виразок в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Вікторія Ващенко
Леванчук Сергій Михайлович, приємно вражена, це саме той випадок, коли розумієш, що фахівці в нашій медицині є і це лікарі від Бога. Щиро вдячна за високий професійний рівень, чіткий, вірний діагноз і коректне лікування дали позитивний результат, який дав змогу уникнути операції. І що найбільш неймовірно в наш час це мінімум коштів і комфортне спілкування з лікарем. РЕКОМЕНДУЮ і сама буду звертатися в разі необхіднтсті. Міцного Вам здоров'я, Сергію Михайловичу і всіх благ
Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Надія
Розумію, що моя операція була не з простих - і в часі розтягнена, і тип комбінований, і складність не найнижча... Сергій Сергійович справився блискуче! Несу повне серце вдячності цій талановитій, небайдужій, порядній людині! Переконана, що флебологічну проблему будь-якого рівня цей фахівець вирішить. Здоров"я і сили Вам, Лікарю!
5,7
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
  • Перев'язка трофічних виразок
5,5
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Медичний центр лазерного лікування вен займається діагностикой та терапією судинних захворювань.
  • Перев'язка трофічних виразок