Дитячі лаборанти в Вінниці

Дитячий лікар
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
19 вересня '16р.
Огромная благодарность доктору!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Прусська Оксана Михайлівна спеціалізується в області алергології. Проводить консультацію пацієнтів, надає вичерпну інформацію стосовно іх здоров’я та можливих наслідків хвороби. Взяття алергопроб дозволяє поставити правильний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Лікує алергію на поверхні шкіри, слизових оболонках, а також бронхіальну астму та набряк легенів. При лікуванні практикує медикаментозну терапію задля зниження симптомів алергії, та лікування супутних патологій. Надає консультацію після одужання пацієнта з метою попередження повторних захворювань.
Карина
06 вересня '16р.
Оксана Михайлівна чудовий, думаючий доктор і небайдужа людина! Взялася нам допомогти і позбавила нашу дитину від цих жахливих нападів алергії. Дуже вдячні!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Чирка Ольга Вікторівна спеціалізується в галузі алергології. Займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань різної етіології. Проводить алергопроби з подальшим лікуванням алергічного риніту, дерматиту, кашлю тощо.
Максим
15 серпня '16р.
Благодарю за полезную консультацию.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Гастроентеролог
Дитячий лікар
Лікар Філатова Людмила Сергіївна спеціалізується в галузі гастроентерології. Надає консультаційні послуги гастроентеролога, у тому числі і дитячого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводить гастро- та гастроентеростомію.
Лера
07 жовтня '16р.
Рекомендую доктора, лечила у нее гастрит.
Записатися на прийом
Імунолог
Дитячий лікар
Лікар Гриньова Наталія Євгенівна, спеціаліст у галузі імунології. Проводить консультації та імунологічні обстеження. Надає послуги з визначення рівня імуноглобулінів, імунного статусу, маркерів аутоімунних захворювань. Займається визначенням та лікуванням імунодефіциту.
Віктор
04 липня '16р.
Наталія Євгенівна лікувала мою онуку. Уважна, чуйна, компетентна. Високий професіоналізм доктора допоміг нам швидко одужати. Дуже дякуємо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10