Дитячі педіатри у Львові (Шевченківський)

Неонатолог
30 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Уляна
08 листопада '17р.
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Педіатр
Дитячий лікар
Доктор медичних наук, професор педіатрії і неонатології, завідуючий кафедрою педіатрії і неонатології ЛНМУ імені Данила Галицького. Консультує з питань захворювань новонароджених, немовлят і дітей раннього віку, перинатальних уражень нервової системи, приступоподібних станів, захворювань органів дихання у дітей, народження немовлят з неоднозначними статевими органами і порушень статевого розвитку та ін. Проходив стажування в Москві, Торонто, Кракові. Регулярно бере участь в українських та європейських наукових конференціях, присвячених захворюванням новонароджених немовлят і дітей.
07.05.2017
30 листопада '-1р.
Наше немовля родилося з неоднозначними статевими органами. Патологія доволі рідкісна, мало лікарів спеціалізується на таких захворюваннях. Добре, що в нашому місті знайшовся справжній спеціаліст, Коржинський Юрій. Лікар допомагає нам справитися з патологією. Його прогнози оптимістичні. Ми вдячні йому за допомогу.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський