Посів на флору у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі інфекціоністи

Посів на флору — мікробіологічне дослідження, призначене для встановлення якісних та кількісних показників мікрофлори, її чутливості до медикаментів, виявлення патогенних та умовно-патогенних бактерій та вірусів.

У разі наявності захворювань статевої системи основними завданнями аналізу є:

• встановлення збудника інфекції;
  • підбір оптимального лікування;
  • оцінка дієвості терапії.

Основні показання

Передумови для проведення аналізу — запальні процеси як хронічного, так і рецедивного характеру органів малого тазу та підозри на наявність венеричних захворювань. Дослідження допомагає встановити причини безпліддя або невиношування плоду.

Як підготуватись до дослідження

Аналіз здається перед початком менструації та терапії. Упродовж двох тижнів перед здачею аналізу необхідно припинити вживання медикаментів, що мають антибактеріальну дію. А впродовж доби не застосовувати вагінальні свічки та тампони, уникати сексуального контакту та не здійснювати спринцювань. До здачі забороняється проходити УЗД із застосуванням вагінального датчика. Упродовж 2 годин перед процедурою не варто відвідувати туалет. У день здачі аналізу не можна виконувати гігієнічні процедури статевих органів.

Особливості аналізу

Гінеколог стерилізує флору за допомогою фізіологічного розчину та усуває слизову пробку. Далі одноразовими ватними тампонами здійснює забір дослідного матеріалу із піхви, цервікального каналу та уретри. Досліджуваний матеріал надає до бактеріологічної лабораторії.

У разі бартонілініту лікар знімає вміст абсцесу за допомогою стерильного тампону. А якщо пацієнта турбують запальні процеси, гінеколог використовує оперативне втручання або діагностичну пункцію через вагінальні склепіння. Мікробіологи здійснюють дослідження у сприятливому для розвитку вірусів та бактерій середовищі. Спеціалісти виявляють несприятливі бактерії та віруси, вивчають вплив медикаментів на них.

Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
Софія
Чудова клініка та фахові лікарі.
Наталія
Хочу подякувати лікарю гастроентерологу, Уляні Романівні, за професіоналізм, за доброту, за чуйне сталення ! Ви прекрасна людина та досвідчений спеціаліст, Ви завжди на звязку та готові допомогти навіть на відстані. Дякую Вам за допомогу моєму синові (воєнному) . Це дуже цінно !
Наталія
Шикарний лікар Анна Свиреда). Рекомендую усім! Чітка консультація по усім жіночим питанням. Розуміння, телерантність,професіоналізм-усе це про неї. Це лікар з Великої букви!

На жаль,

за напрямком "Посів на флору" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
8,9