Отопластика лазером у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Стирчачі вуха (отопластика) 15848 грн
Отопластика (без стоимости наркоза) 15000 грн

Отопластика лазером — це застосування лазерного скальпеля з метою корекції вушних раковин. Основне протипоказання — порушення будови або асиметрія вух. Проводиться із шести років, щоб попередити розвиток заниженої самооцінки. Лазер припалює кровоносні судини, попереджує кровотечі та потрапляння патогенних мікроорганізмів або грибків у кров’яне русло.

Підготовчі процедури

Перед отопластикою лазером:

• здати загальні аналізи крові та сечі;
  • пройти кардіограму та рентген;
  • проконсультуватись у анестезіолога;
  • не курити протягом місяця;
  • проаналізувати доцільність прийому медичних препаратів із лікарем.

Отопластика лазером

Місцева анестезія вводиться у вухо, якщо втручання несуттєве та нетривале. При реконструктивній пластиці застосовується загальна анестезія, яку вводять у вену. Вона також рекомендована дітям та пацієнтам із слабкою нервовою системою.

Лікар обробляє вуха спеціальним розчином, щоб попередити потрапляння грибків, вірусів та бактерій у кров. Лазерним скальпелем здійснює розріз за вушною раковиною. Відшаровує невелику ділянку шкіри. Розрізає хрящ або усуває певну його частину, щоб надати вушній раковині бажаної форми. Наносить невеликі насічки на хрящ, моделює та фіксує його нитками, які зникають протягом місяця.

Тривалість операції — 0,5-2 год. У більшості випадків пацієнт повертається додому та дотримується лікарських рекомендацій.

Показання та протипоказання

Отопластика проводиться, якщо вушні раковини:

• великі або малі за розмірами;
  • асиметричні;
  • стирчать;
  • відсутні;
  • деформовані внаслідок травм;
  • недорозвинені.

Протипоказання:

• проблеми із згортанням крові;
  • гострий період хронічних захворювань;
  • запальні процеси шкіри поблизу вушної раковини;
  • інфекції;
  • захворювання носа, вуха або горла;
  • цукровий діабет;
  • менструації;
  • онкологічні проблеми;
  • вагітність;
  • слабкий імунітет.

Наслідки

Пацієнту надягають пов’язку, яку він не знімає протягом 5 діб. Пізніше вона використовується лише під час сну, щоб попередити травми.

Після отопластики лазером:

• наявні мінімальні пошкодження;
  • практично відсутні ускладнення;
  • нетривалий період реабілітації.
Знайдено 4 клініки

Сб
Iryna
Щиро вдячна лікарю Кононихіну за прекрасну, професійну, ідеальну роботу, Ідеальний результат І я просто щаслива і рада. Клініка.. Віднова Рекомендую!) все на вищому рівні Лікар, медперсонал тільки один позитив, добрі привітливі і палати также на вищому рівні і попоїсти Чесно скажу я думала так лиш в кіно буває) все добре для людей) Але ні) це реально, я Рекомендую клініку Віднова...
Ірина
Яворський О.М. суперпрофесіонал своєї справи. До своєї роботи відноситься відповідально. Результат бездоганний.
Ірина
Робила блефаропластику. Все супер. Операція була зроблена дуже акуратно. Відновилась за два тижні.
Низький поклін Яворському Олександру, два роки назад робила мамопластику , навіть не можу описати ... наскільки хороший лікар , я вдячна богу , що мені зустрівся такий лікар на моєму шляху.
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10
р.Франківський
Vidnova Clinic — мережа сучасних медичних клінік, що спеціалізується на таких напрямках: пластична хірургія, стоматологія, лазерна, ін'єкційна, апаратна косметологія. Місія Vidnova Clinic — ми творимо гармонію тіла, привабливої зовнішності та здорової усмішки. Ми пропонуємо комплексний підхід до здоров'я та краси. Vidnova Clinic — клініка, яку знають та рекомендують друзям, колегам, знайомим. Приймає лікар: Кононихін Іван Вадимович
  • Отопластика
5,2
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Лазерна отопластика
Львів вул. Шолом Алейхема, 11