Лікування цирозу печінки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи

Цироз печінки — це порушення структури печінки через розростання сполучної тканини.

При виникненні таких симптомів необхідно звернутися до лікаря:

• тяжкість і біль у надчеревній ділянці та в ділянці правого підребер'я;
  • гіркота в роті, відрижки;
  • почервоніння долонь;
  • нудота, блювання;
  • непереносимість жирної їжі та алкоголю;
  • слабкість, швидка втомлюваність, дратівливість;
  • порушення сну;
  • зниження апетиту.

Ризик розвитку захворювання підвищується при алкоголізмі, вірусних гепатитах, тривалому ураженні жовчних шляхів, токсичному впливі на організм і деяких спадкових хворобах.

Як лікувати

Після детальної діагностики лікар в індивідуальному порядку визначає форму розвитку захворювання і найбільш прийнятне й доцільне лікування. Обстеження мають важливе значення, адже в одних випадках не обійтися без медикаментозної терапії, а в інших — необхідно уникати прийому лікарських засобів. При цирозі печінки краще обмежити психічні та фізичні навантаження, а при хорошому самопочутті пацієнта рекомендують займатися лікувальною гімнастикою та ходьбою. Необхідна умова лікування — дотримання правильного харчування. З раціону вилучають алкоголь, сіль, питну соду, соління, консерви, паштети, ковбасу, майонез, сири, морозиво, бекон, оселедець.

Яку діагностику проводити

На ранніх стадіях виявити цироз печінки досить проблематично, оскільки відсутні яскраво виражені симптоми. У першу чергу досліджуються клітини печінки шляхом біохімічного, клінічного аналізу крові та коагулограми (згортання крові).

Діагностика проводиться за допомогою таких методів:

• ультразвукова діагностика — визначає загальні параметри печінки;
  • комп’ютерна томографія — показує осередки ураження;
  • сцинтиграфія — радіонуклідний метод, що дозволяє оцінити функцію печінки;
  • біопсія пункції — дослідження тканини печінки.

Наслідки

Прогноз для пацієнтів із цирозом печінки дуже песимістичний. З компенсованою формою можна прожити понад 7 років, з некомпенсованою — близько 3-х років, а при ураженні нервової системи летальний результат у більшості випадків наступає протягом року. Таким чином, важливе місце займає профілактика захворювання, що полягає в попередженні і своєчасному лікуванні хвороб, які призводять до цирозу печінки (в першу чергу алкоголізму і вірусних гепатитів).

Знайдено 3 клініки

Вікторія
У нас професійно працюють лікарі. І приділяють увагу більше ніж. Був один випадок з проблемою відміни консультації, але це лише випадок, один на мільйон.
Олена
В мене ужасне враження про цю людину, лікарем її взагалі складно назвати та й людиною також((( 1 бал це для неї надто багато Отже: записала я малого 3 міс на тиждень наперед, сказали прийти на 9, але можливо прийдеться трошки зачекати. Ми приїхали на 9:20, ледве додзвонилися до неї і заходимо, зустрічає нас воно заспане і не в гуморі... в кабінеті, де мають роздівати і оглядати моє немовля чуть тепліше ніж на вулиці. Я запитую, ви тут будете роздівати, оскільки дуже холодно?На що отримую відповідь «а шо ви пропонуєте, можемо зачекати поки батарея нагріє приміщення?» Я в ужасі дивлюся на неї, на що вона продовжує «я взагалі можу відмовитися вас приймати і відмовляюся». Це після того як ми 1,5 год їхали по корках((( Моєму обуренню не було меж! Ми покинули приміщення звичайно і поїхали шукати іншого лікаря. Люди нікому не раджу відвідувати цей нещасний ЦЕНТР ВІКТОРІЯ, тому що нормальні люди так себе не поводять!
Наталія
На жаль дуже розчарована! Простояла 40 хв на морозі, нікого не було, двері були зачинені і нікого не було. По телефону сказали що Вам мали зателефонувати і повідомити що лікар не зможе прийти. Ніхто не дзвонив. Дуже безвідповідальне ставлення.
Супер
5,3
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування
  • Лікування цирозу печінки
ЛЦ Виктория
5,2
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування цирозу печінки
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • Лікування і профілактика цирозу печінки