Припікання ерозії лазером у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Ерозія шийки матки ― це доброякісна зміна епітеліальних клітин шийки матки. Лазерне лікування ерозії або лазерна вапоризація — новий оптимальний метод лікування для молодих жінок без дітей, бо в подальшому не порушує перебіг природних процесів під час пологів.

Як лікувати

Лікування лазером має низку переваг перед традиційними методами:

• видалення тільки пошкоджених ділянок без ураження здорових тканин;
  • процедура проводитися безконтактно;
  • не залишає рубців та інших утворень;
  • мінімальні больові відчуття, триває всього 15-20 хвилин;
  • незначні післяопераційні набряки і безкровність операції через запаювання лімфатичних та кровоносних судин;
  • відсутність болю після втручання, короткий період відновлення.

Лікування ерозії шийки матки лазером здійснюється в амбулаторних умовах у період першої фази (4-10 день) менструації. Через місяць виконується контрольне обстеження. Подальші профілактичні огляди рекомендується проводити двічі на рік за умови відсутності патологічних змін.

Яку діагностику проходити

При виникненні болю внизу живота, болю під час статевого контакту, появі рясних білястих виділень, порушенні менструального циклу слід звернутися до гінеколога. Для підтвердження чи спростування наявності ерозії лікар може провести такі маніпуляції:

• огляд із використанням гінекологічних дзеркал;
  • відеокольпоскопія;
  • узяття мазка для дослідження мікрофлори;
  • цитологічне дослідження тканин епітелію;
  • аналіз крові на ВІЛ, ЗПСШ, гепатити, сифіліс.

Додатково може призначатися біопсія й УЗД усіх чи конкретних органів малого таза.

Наслідки

Після процедури необхідно протягом місяця утриматися від сексуальних контактів, використання тампонів, прийому ванн, відвідування басейнів та відкритих водойм. Своєчасне звернення до лікаря і кваліфікована допомога в лікуванні ерозії шийки матки допомагає уникнути інфікування вірусними або грибковими захворюваннями, виникнення запального процесу, появи ракових клітин й передракових станів.

Знайдено 2 клініки

Зоя
Чудова клініка, рекомендую!
Чудова клініка, рекомендую!
Зоя
Петро
На народження нашої донечки ми очікували довгі 7 років. Отож, зараз кожен «чих» дитинки жінка сприймає як трагедію. Дякувати богу, в нашій оселі з’явилася Мар’яна Іванівна. Вона з першої ж хвилини завоювала довіру молодої мами. І тепер завдяки професiйним рекомендаціям лікаря у нас все стало на свої місця. Доня здорова, мама спокійна і я задоволений. Щиро дякую.
Ірина
Найкращий гінеколог з яким доводилось спілкуватись протягом усієї вагітності. Це лікар своєї справи, вміє завжди підтримати і призначити правильне лікування. Завдяки її професіоналізмі народилась наша донечка, тому що Олена Станіславівна вчасно прийняла рішення робити кесарський розтин. За що ми їй дуже вдячні.
5,2
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • Припікання ерозії лазером (лазерне лікування ерозії)