Лікарі педіатри у Львові (Галицький (Центр) район)

Valentyna
Дуже задоволена клінікою . Особлива подяка лікарю Винницька О.А.
13 жовтня '21 г.
Анастасія Рій
Робила нещодавно у клініці УЗД. Хочу подякувати лікарю Винницькій Олені за уважну і чуйну діагностику! Відчувається, що лікарю не байдуже на стан пацієнта. Після негативного досвіду в іншій приватній клініці, є з чим порівнювати, тож ставлю 5 зірок))
08 жовтня '21 г.
Петро
На народження нашої донечки ми очікували довгі 7 років. Отож, зараз кожен «чих» дитинки жінка сприймає як трагедію. Дякувати богу, в нашій оселі з’явилася Мар’яна Іванівна. Вона з першої ж хвилини завоювала довіру молодої мами. І тепер завдяки професiйним рекомендаціям лікаря у нас все стало на свої місця. Доня здорова, мама спокійна і я задоволений. Щиро дякую.
08 березеня '19 г.
Лікар УЗД, педіатр
Лікар займається виявленням та лікуванням різних захворювань у дітей та підлітків. Виконує ультразвукове дослідження різних органів та систем у дітей. Досліджує перспективи розвитку мутаційного статусу у дітей із гострими лімфобластними лейкеміями. Бере активну участь у конференціях та семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Педіатр
Мар'яна Іванівна спеціалізується на педіатії. Лікар надає консультативні послуги з діагностування та лікування захворювань у дітей від 0 до 18 років: бронхів, легенів, нирок, кишково-шлункового тракту. Оцінює фізичний і нервово-психічний розвиток дитини з перших днів життя, дає рекомендації батькам по догляду і вигодовуванню малюка. Веде профілактику хронічних хвороб у дітей. Гуда Мар'яна Іванівна займається лікуванням ГРВІ, алергічних захворювань, гельмінтозів.
Консультація від 400 грн.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)
Педіатр
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань дитячого віку на заставах доказової медицини, спостереження дітей від народження до 18 років, спостереження новонароджених, передчасно народжених, дітей до 1 року.