Дерматокосметологія у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Галицькому районі (Центр)
4,0
Знайдено 2 клініки

Сб
Христина Мартин
Ходжу регулярно на чистку обличчя, але лише на ультразвукову - (апараратом,не травмує шкіру) і після неї почервоніння немає,а обличчя свіже і гладеньке. Інколи роблю процедури зволоження окремо з масками. Рекомендую!
Олександра
Проходила в Олени курс для відновлення волосся,мала проблему з сильним випадінням(( за місяць помітила що випадіння припинилось і почали відростати нові волосинки по всій голові. пройшло три місяці і можу сказати,що результат зберігається,випадіння більше не хвилює,тому я задоволена.
Мирослава
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Львів вул. Замарстинівська, 4
р.Галицький (Центр)
Кабінет косметолога Олени Лисак допомагає зберегти молодість та красу шкіри обличчя, тіла. Пацієнтам надаються сучасні ін’єкційні та апаратні косметологічні послуги. Пацієнтів приймає досвідчений лікар-косметолог
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси. Приймає лікар: Романенко Світлана Юріївна
  • Консультація дерматокосметолога