Дитячі терапевти у Львові (Франківський)

11 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини першої категорії. Займається лікуванням да діагностуванням захворювань серцево-судинної системи, органів травлення та дихання, інфекційних хвороб. Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім І.Я. Горбачевського.
04 листопада '16р.
Толковый специалист. Рекомендую.
Записатися на прийом1 онлайн запис
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини вищої категорії. Займається лікуванням хвороб загального терапевтичного профілю, спеціалізується на лікуванні органів дихання, травлення та сечовивідної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Вероника
12 жовтня '16р.
Хороший врач. Рекомендую.
Записатися на прийом3 онлайн записи
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
АННА
22 грудня '16р.
Чудовий спеціаліст!!!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-26
Сімейний лікар
22 роки досвіду
Дитячий лікар
Доктор Соловей Людмила Васильевна, специалист высшей категории квалификации, оказывает услуги в области семейной медицины и терапии. Занимается лечением и профилактикой различных заболеваний детей и взрослых. На практике использует методы мануальной терапии и грязелечения. Специализируется на осмотре новорожденных, консультации перед прививками, медосмотрами перед посещением учебных заведений.
Лариса
28 вересня '16р.
Лікарка лікує наших діточок. Сучасний грамотний фахівець.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 275 грн.