Дитячі терапевти у Львові (Франківський)

Сімейний лікар, Педіатр
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Марія
02 липня '17р.
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
Записатися на прийом32 онлайн записи
Сімейний лікар
11 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини першої категорії. Займається лікуванням да діагностуванням захворювань серцево-судинної системи, органів травлення та дихання, інфекційних хвороб. Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім І.Я. Горбачевського.
Катерина
05 лютого '17р.
Ірина Степанівна не обіцяє дива, а завжди пояснює ситуацію, як вона є, та гарно робить свою справу. У нас Федів повне порозуміння і взаємоповага. Довіряю лікарю на 100 відсотків!
Записатися на прийом4 онлайн записи
Сімейний лікар
23 роки досвіду
Дитячий лікар
Доктор Соловей Людмила Васильевна, специалист высшей категории квалификации, оказывает услуги в области семейной медицины и терапии. Занимается лечением и профилактикой различных заболеваний детей и взрослых. На практике использует методы мануальной терапии и грязелечения. Специализируется на осмотре новорожденных, консультации перед прививками, медосмотрами перед посещением учебных заведений.
Лариса
28 вересня '16р.
Лікарка лікує наших діточок. Сучасний грамотний фахівець.
Записатися на прийом11 онлайн записів