Дитячі терапевти у Львові (Франківський)

Сімейний лікар, Педіатр
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Марія
02 липня '17р.
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
Записатися на прийом19 онлайн записів
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини вищої категорії. Займається лікуванням хвороб загального терапевтичного профілю, спеціалізується на лікуванні органів дихання, травлення та сечовивідної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Людмила
10 лютого '17р.
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини першої категорії. Займається лікуванням да діагностуванням захворювань серцево-судинної системи, органів травлення та дихання, інфекційних хвороб. Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім І.Я. Горбачевського.
Катерина
05 лютого '17р.
Ірина Степанівна не обіцяє дива, а завжди пояснює ситуацію, як вона є, та гарно робить свою справу. У нас Федів повне порозуміння і взаємоповага. Довіряю лікарю на 100 відсотків!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-08-16
22 роки досвіду
Дитячий лікар
Доктор Соловей Людмила Васильевна, специалист высшей категории квалификации, оказывает услуги в области семейной медицины и терапии. Занимается лечением и профилактикой различных заболеваний детей и взрослых. На практике использует методы мануальной терапии и грязелечения. Специализируется на осмотре новорожденных, консультации перед прививками, медосмотрами перед посещением учебных заведений.
Лариса
28 вересня '16р.
Лікарка лікує наших діточок. Сучасний грамотний фахівець.
Записатися на прийом9 онлайн записів