Дитячі психотерапевти у Львові (Сихівський)

Психолог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Христина Романівна психолог, займається сімейними проблемами. Проводить консультації, тестування. Займається корекцією відносин батьків та дітей, небажаних психологічних станів, дитячих страхів, криз розвитку, труднощів навчання і виховання, проблем поведінки. Має другу кваліфікаційну категорію.
Вікторія
11 вересня '16р.
У Христини Романівни мені сподобалось усе - ставлення до дитини, грамотний і чіткий підхід до роботи. Ну і звичайно благополучне одужання дочки за кілька днів приємно здивувало.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 200 грн.
Невролог
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-невролог вищої категорії, проводить лікування дітей з ураженнями ЦНС. Лікує епілепсією і епілептичні синдроми, невротичні розлади. Проводить відновлювальну терапію дітей з затримкою психомовного розвитку.
Світлана
23 жовтня '16р.
Попович першокласний невролог, вміє обрати оптимальні методи лікування навіть в складних ситуаціях. Її професійна допомога моїй дочці була дуже доречною.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Невролог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Олена
08 серпня '16р.
Вікторія Віталіївна знає свою роботу досконало. Ми вчасно звернулись до неї з сином та отримали кваліфіковану допомогу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 250 грн.