Сервис "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Детские педиатры в Хмельницьком

Услуга Цена
Консультація педіатра (діти до 1 року) в клинике «Медицинский центр БоМед» 200 - 250 грн.
5
6,0
Педіатр, Гематолог
10 лет опыта
7,85
Детский врач
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Ульяна
31 января '18г.
8
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
Записаться на приемПоследняя запись была 2018-04-26
Педіатр, Дитячий пульмонолог
27 лет опыта
5,00
Детский врач
Ольга Миколаївна спеціалізується в області педіатрії та дитячої пульмонології. Лікує ГРВІ, рахіт, анемії, хвороби органів дихання, алергічні захворювання, бронхіт, пневмонію, плеврит, муковісцидоз, бронхоектатичну хворобу, бронхіальну астму, алергічні дерматити, функціональні розлади травлення.
Записаться на прием1 онлайн запись
Консультация 250 грн.
Хмельницький ул. Заричанская, 11е
Педіатр
33 года опыта
5,00
Детский врач
Юрій Петрович спеціалізується на педіатрі], дитячій анестезіології, інтенсивній терапії. Лікує ГРВІ, ускладнення ГРВІ, ацетонемічний синдром, гіпертермічний синдром, судомний синдром.
Записаться на приемЗа месяц записан 1 пациент
Консультация 250 грн.
Хмельницький ул. Заричанская, 11е
Педіатр, Ендокринолог, Сімейний лікар
22 года опыта
5,00
Детский врач
Анжеліка Василівна спеціалізується на лікуванні ендокринної патології у дорослих та дітей. Лікує цукровий діабет і його ускладнення, захворювання щитоподібної залози, метаболічний синдром, ожиріння, хвороби гіпоталамо-гіпофізарної системи та ін.
Записаться на приемЗа месяц записан 1 пациент
Консультация 250 грн.
Хмельницький ул. Заричанская, 11е