Сервис "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Детские педиатры в Хмельницьком

6
6,0
Педіатр, Гематолог
10 лет опыта
7,85
Детский врач
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Констянтин
16 мая '18г.
9
Спеціаліст із новим підходом. Своя программа лікування пацієнтів із фанатизмом працює і видно що вирішення проблеми і репутація на першому місці. Із недоліків як і у всіх людей і лікарів вони є... це не сподобалось те як висловлюється про інших колег педіатрів, хоча і можливо права.
Записаться на приемПоследняя запись была 2018-06-21
Педіатр, Дитячий пульмонолог
27 лет опыта
5,00
Детский врач
Врач Евчук Ольга Николаевна работает в педиатрии, детской пульмонологии, имеет 27-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию специалиста входит диагностика и лечение заболеваний респираторной системы. обратиться к врачу можно с длительным кашлем, лихорадкой, одышкой. Занимается расшифровкой рентгенограммы, контролирует динамику лечения.
Записаться на прием1 онлайн запись
Консультация 250 грн.
Хмельницький ул. Заричанская, 11е
Педіатр
33 года опыта
5,00
Детский врач
Доктор Онуфрийчук Юрий Петрович работает в педиатрии, имеет 33-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию врача входит диагностика и терапия заболеваний пищеварительного тракта, ЛОР-органов, рахита, сердечно-сосудистой, мочеполовой, нервной, эндокринной систем. Консультирует по поводу правильного ухода, вскармливания ребенка, контролирует вакцинацию.
Записаться на прием3 онлайн записи
Консультация 250 грн.
Хмельницький ул. Заричанская, 11е
Педіатр, Ендокринолог, Сімейний лікар
22 года опыта
5,00
Детский врач
Спеціалізується на педіатрії та ендокринології. Займається наглядом за доношеними і передчасно народженими дітьми. Лікує ендокринні патології (цукровий діабет, ожиріння), хвороби дихальної системи і захворювання шлунково-кишкового тракту (пронос, запори, відрижки, циклічну блювоту) у дітей раннього віку. Складає індивідуальний графік вакцинації.
Записаться на приемПоследняя запись была 2018-06-21
Консультация 250 грн.
Хмельницький ул. Заричанская, 11е