Діагностика та лікування деформації стопи в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі ортопеди
Знайдена 1 клініка

Ілона
Гарне відношення до пацієнтів
Діма
Приватна поліклініка "Малятко+" допомогла моїй дитині вилікувати нетримання сечі. Тут працюють спеціалісти вищої категорії, відчувається їх багаторічний дослід. Я від щирого серця вдячний за виконану роботу. При необхідності відвідуємо лише цю поліклініку. Рекомендую.
Ангеліна
З грудною дитиною, не маю можливості з'їздити до лікарні. Мені дуже подобається поліклініка "Малятко+". Вона надає послугу дитячого оздоровчого массажу з елементами гімнастики на дому. Це дуже зручно та практично. Персонал турботливий.
Катя
У школі, в моєї дитини виявили сколіоз. До місцевої лікарні не захотіла йти. Звернулася в приватну поліклініку "Малятко+". Було призначено лікування. Варто відмітити, доброзичливе відношення персоналу до своїх клієнтів. Корекція сколіозу пройшла успішно. Дякую.
5,4
Хмельницький вул. Кам'янецька, 66
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
  • Ефективна діагностика і лікування деформації стопи