Зотько Михайло Романович

Функціональний діагност
Лікар Зотько Михайло Романович спеціалізується в області фунціональної діагностики. Надає повну діагностику внутрішніх органів та їх систем. Спеціалізується на діагностуванні серцево-судинних захворювань та хвороб дихальної системи. Володіє електроенцефалографією, що дозволяє прослідкувати за активністю мозку, виявивши відхилення у його роботі. Практикує черезстравохідну ехокардіографію, що робить його фахівцем виского рівня. До компетенції входить такох проведення спірографії та планове моніторування артеріального тиску пацієнта. Метод роботи спеціаліста не має протипоказань, тому підійде всім пацієнтам.

Олена
02 января '17г.
Із цим лікарем познайомилися, коли потребувалася діагностика моєму батьку. Дякуємо Богу що на нашому шляху зустрілася така людина! Непевна, що поставили би вірний діагноз, якщо б не він. Також не можу не згадати його надзвичайно корисні поради та рекомендації.