Величко Светлана Соломоновна

Дерматолог
врач первой категории
Врач первой квалификационной категории. Специализируется в области дерматологии. Ведет консультативные приемы. Занимается диагностикой и лечением заболеваний кожи и волос, в том числе дерматитов.

Bohdana
Величко Світлана Соломонівна, дуже гарна й спеціаліст, лікар від Бога) всім рекомендую!
Евгений
18 ноября '20г.
Здравствуйте, хочу поблагодарить Величко Светлану Соломоновну за оказанную помощь при лечении. Назначенное лечение помогло и все прошло. Очень приятный и компетентный врач, который не только назначает лечение, ещё объясняет причину из за которой возникла проблема, также контролирует процес лечения, интересуется состоянием пациента. Спасибо ей большое. Очень рекомендую.
06 ноября '20г.
Добрий день . Были у трёх врачей с кожной проблемой у ребенка. Не могли к сожалению разобраться. 1000 гривен только на консультации , а ещё лечение. Конкретно с чем имеем дело сказала Величко Светлана. Подробнейшая консультация, дотошная, все четко по лечению. Есть обратная связь , безоплатно. Спасибо доктору. Очень рекомендуем.
06 ноября '20г.
Звертались до Світлани Соломонівни вже декілька раз. Перше звернення було з приводу атопічного дерматиту у дитини 1,6 років, який був у нас майже з народження. Ми неодноразово звертались з цього приводу і до сімейного лікаря і до інших лікарів, нажаль їх рекомендації нам не допомогли. Лікування Світлани Соломонівни було ефективне і вже пів року ми про атопічний дерматит не згадуємо. Друге наше звернення було стосовно піодермії у дитини.Завдяки її рекомендаціям ми успішно хворобу подолали. Окремо додам, що це надзвичайно уважний лікар, який не лише призначає коректне лікування, а ще й контролює процес лікування, в разі необхідності відповідає на питання, цікавится станом пацієнта.
06 ноября '20г.
Здравствуйте,я зверталася до Величко Світлани Соломонівни з проблемою:що у моєї дитини був дерматит шкіри голови.Це дуже серйозно.я була дуже злякана,але Свтлана Сомонівна запевнила що допоможе і що б я не хвилювалася.Ось назначила курс лікавання і ефект мене дуже дуже вразив.Хочу сказати Дякую хай вам Бог допомагає.
Олена
11 мая '20г.
Звернулась до Світлани Соломонівни з проблемою атопічний дерматит, яка була у синочка 9-ти місяців. Вже на третій день після консультації та лікування всі проблеми зникли. Рекомендую звертатися до Світлани Соломонівни, оскільки лікар дає не тільки рецепт, як вилікувати проблемну шкіру, але пояснює причини виникнення проблеми та що необхідно робити, щоб хвороба не виникала повторно. Доброта і уважність Світлани Соломіївни під час прийому створюють дружню атмосферу, спокій і радість на душі. Слава Богу, синочок здоровий. Щиро дякую за Вашу добру справу.
29 июня '18г.
Доброго времени суток, хотелось бы поблагодарить Величко Светлану Соломоновну за оказанную помощь при лечении дерматита. Лечение и диеты дали свое плоды больше меня эта проблема не беспокоит. Очень хороший и приятный врач. Жалею только о том что раньше к нему не обратилась.
28 июня '18г.
После того как начали выпадать волосы я начала бить тревогу и в впопыхах искать решение проблемы. Знакомая очень хорошо отзывалась о Светлане Соломоновне к которой я и записалась на прием. Назначенное лечение мне помогло и о враче я могу сказать только теплые слова, очень внимательный и отзывчивы врач. Большое спасибо!