Валяєва Людмила Миколаївна

УЗД-спеціаліст
Лікар Валяєва Людмила Миколаївна спеціалізується в області ультразвукового дослідження. Проводить УЗД-діагностику, використовуючи найсучасніше ультразвукове обладнанная. Спеціалізується на УЗД-діагностиці органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок, печінки, селезінки, серця. Проводить процедуру безболісно та безпечно. Визначає зміни та патологічні відхилення у роботі внутрішніх органів, а також в м’яких тканях та головному мозку. Окрім того, займається УЗД передміхурової залози. Має значний досвід в дослідженні хвороби та постановці вірного діагнозу для проведення своєчасного лікування.

Любов
11 января '17г.
Досвідчений і знаючий лікар. Знайшла у мене відхилення в печінці. Раніше я нічого не знала про гемангіому. Людмила Миколаївна мені докладно про неї розповіла. Через цю пухлину (добре, що доброякісна) у мене й боліло у правому боці.

• У 1979 році закінчила лікувальний факультет Івано-Франківського державного медичного інституту
  • У 1982 році курси "Медична психологія" кафедра медичної психології при Київському державному медичному інституті

Курси

• У 1986 році курси "Акушерство та гінекологія" Київський інститут удосконалення лікарів
  • У 1992 році курси "Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології" при Київському інституті удосконалення лікарів
  • У 1984 році курси "Ультразвукова діагностика в перинатології" у Харківському державному медичному інституті
  • У 1986 році курси "Ультразвукова діагностика" ПАЦ, в Тернопільській державній медичній академії
  • У 2000 і 2006 рр. курси "Ультразвукова діагностика" ПАЦ, у Тернопільській державній медичній академії
  • У 2011 році - "Ультразвукова діагностика" ПАЦ, у Львівському державному медичному університеті, факультет післядипломної освіти
  • У 1979-1080 рр. - Курс інтернатури з акушерства та гінекології на базі ТМО № 2 м. Житомира