Сокіл Володимир Володимирович

Анестезіолог
15 років досвіду
Анестезіолог відповідає за благо приємне введення наркозу та слідкує за станом пацієнта вході проведення хірургічного втручання. Забезпечує оптимальний процес операції, розслаблення м’язових тканин. Проводить анестезіологічну консультацію, роз’яснює особливості дії різних препаратів на відчуття людини. Професійно володіе методикою введення різних видів анестезії (внутрішньовенну, спинальну, епідуральну). Допомагає пацієнту вийти з-під наркозу.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (035) 240-55-39 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б

Відгуки пацієнтів

Надежда
01 березеня '17р.
Перед операцией Владимир Владимирович мне все подробно объяснил, как будет работать препарат, который он мне введет в качестве наркоза. Когда я очнулась доктор был рядом, первый со мной заговорил. Огромное Вам спасибо за заботу.
Инна
04 листопада '16р.
Консультировалась перед операцией. Все прошло отлично. Очень хороший специалист.
Слава
02 жовтня '16р.
Хороший врач, все подробно объяснил преимущество методик. Огромное спасибо!!! Прекрасный специалист!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2002 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2002 р. - Інтернатура на базі Тернопільської клінічної обласної лікарні та Тернопільської медичної академії iм.І.Я. Горбачевського.

Курси

• 2002 р. - пройшов курси "Первинної peaнiмaції новонароджених";
  • 2006 р. - пройшов передатестаційний цикл удосконалення лікарів i npoвiзopiв на базі Львівського національного медичного університету iм. Данила Галицького;
  • 2006 р. - пройшов курси та отримав сертифікат з програми "Первинної реанімації новонароджених";
  • 2010 р. - пройшов тематичні курси на тему "Вибрані питання xipypriї на базі Тернопільського медичного університету ім. І.Я. Горбачевського;
  • 2010 р. - пройшов передатестаційний цикл з анестезіології на бaзi Львівськогo національного медичного універеитету iм. Данила Галицького;
  • Активно приймає участь у семінарах та конференціях.