Сокіл Володимир Володимирович

Анестезіолог
Анестезіолог відповідає за благо приємне введення наркозу та слідкує за станом пацієнта вході проведення хірургічного втручання. Забезпечує оптимальний процес операції, розслаблення м’язових тканин. Проводить анестезіологічну консультацію, роз’яснює особливості дії різних препаратів на відчуття людини. Професійно володіе методикою введення різних видів анестезії (внутрішньовенну, спинальну, епідуральну). Допомагає пацієнту вийти з-під наркозу.

Аида
Володимир Володимирович був присутнім на багатьох операціях мого брата. Він ніколи не помиляється. Я задоволен його відношенням до пацієнтів. Він завжди дає поради, так підготовлює людей до майбутньої маніпуляції.
Лена
Володимир Володимирович - це приклад доброї людини, яка може допомогти і розвіяти страхи. Анестезіолог розповів мені усе про наркоз, дав поради, заспокоїв. Я йшов на операцію и нічого не боявся. Дуже добра людина!

• 2002 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2002 р. - Інтернатура на базі Тернопільської клінічної обласної лікарні та Тернопільської медичної академії iм.І.Я. Горбачевського.

Курси

• 2002 р. - пройшов курси "Первинної peaнiмaції новонароджених";
  • 2006 р. - пройшов передатестаційний цикл удосконалення лікарів i npoвiзopiв на базі Львівського національного медичного університету iм. Данила Галицького;
  • 2006 р. - пройшов курси та отримав сертифікат з програми "Первинної реанімації новонароджених";
  • 2010 р. - пройшов тематичні курси на тему "Вибрані питання xipypriї на базі Тернопільського медичного університету ім. І.Я. Горбачевського;
  • 2010 р. - пройшов передатестаційний цикл з анестезіології на бaзi Львівськогo національного медичного універеитету iм. Данила Галицького;
  • Активно приймає участь у семінарах та конференціях.