Шевчук Ірина Андріївна

Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається естетичною реставрацією зубів, лікує карієс, проводить професійну гігієну, робить відбілювання.

Андрій
23 травня '17р.
Довго шукав клініку і лікаря. Спочатку зробив чистку, щоб познайомитись із клінікою і лікарем. Ірина, надзвичайний спеціаліст. Ввічлива, турботлива... Однозначно рекомендую!!!
Леся
Лікувала зуби моєму синочку,швидко знайшла підхід,роботу виконала на 10 балів,велике дякую Вам за те,що син нарешті має свого стоматолога.
Ілля
Постійно лікуюсь в Ірини, кваліфікований спеціаліст, дуже приємно веде сам процес, турботлива, не доставляла ні разу неприємностей та болю, все по новим технологіях, рекомендую всім!
Никита
Предпочитаю лечиться у Ирины Шевчук – от добра добра не ищут. Один раз попал к ней на прием, все прошло отлично, цена нормальная. Буду и дальше у нее обслуживаться.
Благодаря Вам у меня красивая улыбка))) Спасибо!

• 2012 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, стоматологічний факультет.

Курсі

• Сучасний підхід в естетичній стоматології;
  • Пародонтологія вчора, сьогодні, завтра;
  • Нехірургічна пародонтологія. Основи концепції ведення гігієнічного прийому;
  • Особливості сучасних естетичних реставрацій. Імітація природи зуба. Секрет успіху.

• член Української Академії Пародонтологів.