Шевчук Ірина Андріївна

4 роки досвіду
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається естетичною реставрацією зубів, лікує карієс, проводить професійну гігієну, робить відбілювання.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський

Відгуки пацієнтів

Андрій
23 травня '17р.
Довго шукав клініку і лікаря. Спочатку зробив чистку, щоб познайомитись із клінікою і лікарем. Ірина, надзвичайний спеціаліст. Ввічлива, турботлива... Однозначно рекомендую!!!
Леся
19 лютого '17р.
Лікувала зуби моєму синочку,швидко знайшла підхід,роботу виконала на 10 балів,велике дякую Вам за те,що син нарешті має свого стоматолога.
Ілля
16 січня '17р.
Постійно лікуюсь в Ірини, кваліфікований спеціаліст, дуже приємно веде сам процес, турботлива, не доставляла ні разу неприємностей та болю, все по новим технологіях, рекомендую всім!
Никита
21 серпня '16р.
Предпочитаю лечиться у Ирины Шевчук – от добра добра не ищут. Один раз попал к ней на прием, все прошло отлично, цена нормальная. Буду и дальше у нее обслуживаться.
29 липня '16р.
Благодаря Вам у меня красивая улыбка))) Спасибо!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, стоматологічний факультет (2012 р.)