Рибачук Володимир Іванович

Хірург, Проктолог
41 рік досвіду
Доктор проктолог, хирург высшей квалификационной категории, заведующий отделением проктологии, Заслуженный врач Украины, помогает пациентам в установлении диагноза и лечении болезней прямой и толстой кишки. На основании результатов проведенного физикального обследования и ректороманоскопии, назначает курс лечения анальных трещин, хронических запоров, геморроя и полипов прямой кишк. Большое внимание Рыбачук Владимир Иванович уделяет профилактике заболеваний толстой и прямой кишки. Консультирует по поводу болезни Крона, неспецифического язвенного и гранулематозного колита.

Андрій
Цього фахівця мені порадив колега. Проблеми з проктології у мене вже кілька років. Володимир Іванович запропонував мені зробити лигирування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. Результат мене приємно здивував. Від хвороби не залишилося ні сліду.
Після пологів у мене почалися проблеми проктологічного профілю. З анальними тріщинами і гемороєм мені допоміг впоратися Володимир Іванович. Хороший спеціаліст, рекомендую без сумнівів.

• Військово-медичний інститут, Самара;
  • Військово-медична академія ім. Кірова, факультет керівного складу за спеціальністю "Хірургія" (Санкт-Петербург.