Посвятенко Тетяна Євгенієвна

Мамолог, УЗД-спеціаліст
лікар першої категорії
Доктор диагност, маммолог первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению уплотнений в груди, подмышечных лимфоузлов, патологии и ассиметрии молочной железы. Татьяна Евгеньевна Посвятенко специализируется на лечении болезни Педжета, фиброзно-кистозной мастопатии, кисты, гинекомастии, мастита, фиброаденомы и фиброматоза. Выполняет ультрозвуковое исследование беременных, УЗИ молочных желез и органов малого таза.

Мірослава
Жінки, як і чоловіки, до останнього ігнорують проблеми зі здоров'ям, що я вважаю не є прикладом нормальності. Саме завдяки своєчасній консультації у Тетяни Євгенієвни мені вдалось уникнути серйозних проблем. Тому я вас благаю, люди, не нехтуйте своїм здоров'ям.
Аліна
Тетяна Эвгенієвна дуже чуйний, та професійний лікар. Вона підходить то лікування своїх пацієнтів з повною серйозністю. Вона буквально врятувала мою маму, тому я буду їй завжди говорити слова подяки.
Антоніна
02 квітня '21р.
Щиро дякую Тетяні Євгенівна за кваліфікований огляд, лікування,консультацію....Щира, добра, чуйна Лікар від Бога Щира подяка
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност