Пономаренко Юлія Юріївна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Генетик
21 рік досвіду
Акушер-гінеколог спеціалізується в питаннях планування сім'ї та репродуктивного здоров’я. Досліджує проблеми жіночого та чоловічого безпліддя. Проводить репродуктивні та генетичні консультації. Лікує порушення овуляційного циклу, синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемію. Займається виявленням та дослідженням захворювань на генетичному рівні, що передаються спадково. Здійснює скринінг для визначення генетичних відхилень.

Маргарита
Юлія Юріївна добре знається на своїй справі та до кожного клієнта може знайти унікальний підхід. В пошуках кваліфікованого лікаря доля мене звела з лікарем Пономаренко, я впевнена, що саме завдяки їх у мене народилися здорові діти.
Юлія
Коли під час вагітності мені сказали, що є деякі відхилення в розвитку, то я не на жарт налякалось. Здавалося, що весь світ навкруги став сірим та безрадісним. Дивлячись на мої побивання, подруга мене повела до свого лікаря, яка спеціалізується на таких питаннях. Я до тепер дякую Богові, що зустрілась з лікарем Пономаренко, адже вона відхилила минулий діагноз та доклала максимум зусиль, щоб у мене народилась здорова дитина.
Ірина
10 травня '20р.
Кваліфікована лікарка. З пперших хвилин викликала довіру до себе, як висококласного спеціаліста. Під її супроводом була цілком впевнена у позитивному результати нашого лікування. Щира, відверта, відкрита та співчутлива. Є відчуття ексклюзивності ставлення. Так сталось, що на певному етапі нам призначили іншого лікаря. Різницю відчула одразу, контакту не сталось.

• 1996 р. - Дрогобицький медичний інститут;
  • 2002 р. - Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2005 р. – Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за спеціальністю медична генетика.

Курси

• 2006 р. - Навчання по напрямку планування сім’ї та репродуктивного здоров’я (Проект покращення репродуктивного здоров’я в Україні "Разом до здоров’я ”).

• 2006 р. – член Української асоціації акушер-гінекологів.