Пономаренко Юлія Юріївна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Генетик
14 років досвіду
Акушер-гінеколог спеціалізується в питаннях планування сім'ї та репродуктивного здоров’я. Досліджує проблеми жіночого та чоловічого безпліддя. Проводить репродуктивні та генетичні консультації. Лікує порушення овуляційного циклу, синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемію. Займається виявленням та дослідженням захворювань на генетичному рівні, що передаються спадково. Здійснює скринінг для визначення генетичних відхилень.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (035) 240-55-39 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б

Відгуки пацієнтів

11 лютого '17р.
Очень довольна осталась приемом у доктора, спасла меня от катастрофического сбоя гормонов. Она грамотно подбирала тактику лечения, препараты, все ее рекомендации мне помогали чувствовать себя замечательно. Приятная и хорошая женщина, как врач и человек!
Виктория
12 жовтня '16р.
Подобрала день зачатия))) Все правильно и результативно)) Я беременная!!
Елизавета
18 вересня '16р.
С мужем проходили консультацию, сдавали анализы. Внимательная врач, предупредительная.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1996 р. - Дрогобицький медичний інститут;
  • 2002 р. - Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2005 р. – Київська національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за спеціальністю медична генетика.

Курси

• 2006 р. - Навчання по напрямку планування сім’ї та репродуктивного здоров’я (Проект покращення репродуктивного здоров’я в Україні "Разом до здоров’я ”).

Участь в асоціаціях

• 2006 р. – член Української асоціації акушер-гінекологів.