П'єх Наталія Іванівна

Сімейний лікар
31 рік досвіду
лікар вищої категорії
Спеціаліст П’єх Наталія Іванівна – сімейний лікар загальної практики. На протязі 25 років оказує кваліфіковану допомогу дорослим та дітям. Спеціалізується на загальних хворобах. Проводить первинний огляд, назначає схему терапії. Розробляє профілактичні заходи, збирає анамнез, підготовлю пацієнта до лабораторних та інструментальних досліджень.

Ілона
Коли почався бум в медицині, та треба було підписувати договір із сімейним лікарем, то я почала бігати та шукати. Не легка це справа, скажу я Вам, лише дякуючи кумі, я знайшла Наталію Іванівну. Тепер я впевнена, що здоров'я нашої родини в надійних, кваліфікованих руках!
Поліна
Наталія Іванівна наш сімейний лікар, вона чуйна та турботлива, видно що вона прагне дійти до суті проблеми або захворювання. Лікування завжди дієве, нічого зайвого не пише, це не той лікар який за рахунок пацієнтів прагне набити собі кишені!

• 1993 р. — Львівський державний медичний інститут, "лікувальна справа".

Курси

• Курси тематичного удосконалення по спеціальності;
  • Передатестаційні цикли.