Піковська Олена Миколаївна

Сімейний лікар, Гастроентеролог
лікар вищої категорії
Олена Миколаївна спеціалізується на лікуванні внутрішніх захворювань. Проводить консультативний прийом, ведення пацієнтів з хронічними патологіями, надає рекомендації. Лікує ГРВЗ, бронхіт, хвороби лімфатичної системи.

Лидия
У моего ребенка давным давно диагностировали гастрит, он воспаляется время от времени, но в целом не беспокоит. В периоды воспаления без обращения к специалистам, с болью справится не удается, потому мы всегда обращаемся к Елене Николаевне. Она заботливый доктор и действительно хорошо разбирается в своей области.
Богдана
Зверталися до Олени Миколаївни з затяжним бронхітом. Нашого лікаря тоді не будо у місті, тому довелося звернутися до іншого. Лікар Піковська нам дуже сподобалась, і лікування її нам допомогло, тому зараз вона стала нашим сімейним лікарем.

• 1999 р. — Донецький державний медичний університет ім. Н. Горького;
  • 2001 р. — інтернатура за спеціальністю сімейна медицина в академії ім. П.Л. Шупика.