Парій Ірина Віталіївна

УЗД-спеціаліст
Лікар Парій Ірина Віталіївна спеціалізується в проведенні різних видів діагностики із застосуванням ультразвуку. Спеціаліст досліджує молочні залози, сечовий міхур, органи малого тазу, черевної порожнини, нирки, наднирники, печінку, підшлункову залозу, селезінку. Використовує ехокардіографію при обстеженнях стану серця. Виявляє відхилення в роботі організму, надає повну інформацію про стан здоров’я.

Віта
10 января '17г.
Проходила нещодавно діагностику шлунку. До цього лікаря мені рекомендовали звернутися моя подруга, яка вже робила узд грудей. Лікарь чудово все зробила, черги довгої не було, прийняла мене одразу як я прийшла. Я задоволена дуже и результат хороший.

• Закінчила Івано-Франківську державну медичну академію. Первинна спеціалізація —  лікар-акушер-гінеколог
  • Отримала другу спеціалізацію за фахом «Лікар з ультразвукової діагностики» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України