Панченко Марина Анатоліївна

Отоларинголог
Лікар-отоларинголог спеціалізується у лікуванні захворювань, пов’язаних із функціонуванням вуха, горла, носа. Професіонал проводить консультаційну роботу з маленькими пацієнтами, обстежує лор-органів, діагностику відхилень та патології. Виявляє запальні процеси, призначає медичні заходи щодо усунення проблем. Проводить маніпуляції з видалення сторонніх речей з вуха, носа. Здійснює діагностику вушного стану з використанням камертону.

11 сентября '23г.
Лучший специалист в Житомире. Спасала нас только Марина Анатольевна 11 лет. Сейчас заболели, обошли уже трёх и никакого толку. Просто не знаем что без вас делать Будьте здоровы и берегите себя, без вас очень плохо...
Наталия
25 апреля '20г.
Были с дочкой на приёме у Марины Анатольевны в клинике Медибор (г.Житомир). Очень внимательный, аккуратный доктор! Расспросила о том, чем ребенок раньше болел, какие лекарства принимал, есть ли аллергия. Объяснила, какие лекарства выписала, как принимать. Настоящий профессионал!
Вікторія
05 января '17г.
Малий засунув до носа маленьку детальку від дитячього конструктору. Прийшлось терміново звернутися до ЛОРа. Нам пощастило потрапити до Панченко. Вона нам одразу допомогла, сина заспокоїла, видалила детальку. Дякуємо їй від усього серця.

• Закінчила Луганський державний медичний університет
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Педіатрія» та «Дитяча отоларингологія» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України