Онисько Любомир Романович

Хірург
Лікар Онисько Любомир Романович надає консультацію хірурга у разі отримання травм, ран, при болях в суглобах, патологічних змінах внутрішніх органів, виникненні підозри на наявність новоутворень і т.д. Ставить діагноз, при необхідності призначає обстеження, надає кваліфіковану лікарську допомогу. Готує пацієнта до операції. Проводить первинну хірургічну обробку рани, обробку гнійних ран, перев'язку, зняття швів.

09.04.2017
30 листопада '-1р.
Після тяжкої травми на виробництві я потребував кваліфікованої допомоги хірурга. Любомир Романович уважно оглянув травму, визначив проблему і призначив деякі препарати для лікування. Зараз мій стан поліпшився, продовжую спостерігатися у цього лікаря.
16.04.2017
30 листопада '-1р.
Звернувся до Любомира Романовича з болючим фурункулом під лівою пахвою. Він довго не дозрівав, тому я потребував консультації спеціаліста. Лікар призначив лікування, і добре що не направив на операцію. Через кілька днів фурункул самостійно вийшов. Добре, що я звернувся до Любомира Романовича.