Мороз Ірина Дмитрівна

Дерматолог
лікар другої категорії
Ірина Дмитрівна спеціалізується в області дерматології. Лікує проріз, себорею, екзему, алопецію, алергічні дерматити, мікози, фотодерматоз, себорею. Проводить видалення папілом.

Диана
Купила дорогую уходовую косметику за лицом , а она дала неожиданный результат. Лица стало как будто пылать огнем и покрылось какими то пятнами которые не исчезали. Обратилась сразу же к Ирине Дмитриевне .Она сразу поняла в чем причина и назначила мне противоаллергические средства . Она сработала быстро и уверенно, что возможно спасло мне жизнь.
Софія
Я помітила, що в мене виникає зуд шкіри голови та почали з'являтися там язвочки. Мороз Ірина Дмитрівна стала моєю рятівницею. Уважно роздивилася місце ураження та назначила додаткове обстеження, а вже потім назначила мені лікування. Дуже якісно проведена робота.

Курси

• 2013 р. — спеціалізований теоретичний і практичний курс проведення ін'єкційної методики anti-ageтерапіі-редермалізація;
  • 2013 р. — навчання "Техніка проведення ліфтингової редермалізація";
  • 2014 р. — присвоєння II кваліфікаційної категорії.