Мисарович Ігор Романович

Анестезіолог
Доктор Мисарович Ігор Романович займається проведенням процедури анестезії. Консультує пацієнтів щодо вибору оптимального виду анестезії, досліджує медичні показання кожного клієнта. Надає інформацію про правильну підготовку, як до анестезії, і до оперативного втручання. Спеціалізується на проведенні спінальної анестезії, ендотрахеального наркозу і люмбальної пункції.

Раїса
Анемтезіолог Ігор Романович Мисарович -дуже відповідатьний лікар. Віг звертав велику увагу на мвй загальний стан, результати аналізів , корегував лікування згідно даних. Завжди був привітним та люб'язним.Дуже йому дякую!
Алла
Лікар Мисарович Ігор Романович- дуже надійний і вправний анестезіолог.Все пройшло ідеально. Він уміло провів наркоз, а в подальшому постійно дізнавався про моє самопочуття. Дуже вам вдячна за роботу, підтримку та піклуваня!

• 2010 р. - ТДМУ ім. Горбачевського, спеціальність "лікувальна справа";
  • 2012 р. - інтернатура на базі КМАПО ім. П.Я. Шупика за фахом "анестезіологія".

Курси

• 2013 р. - науково-практична конференція "Школа тромбопрофілактики", Київ;
  • 2015 р. - передатестаційний цикл по спеціальності "анестезіологія", Київ;
  • 2015 р. - національний цикл семінарів з міжнародною участю "Міждисциплінарний підхід до передопераційної підготовки та післяопераційної реабілітації пацієнтів із соматичною та репродуктивної патологією", Київ.