Милян Юрій

Радіолог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області радіологічної діагностики. Надає консультації діагноста. Володіє різними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін. Проводить розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.

25.04.2017
30 листопада '-1р.
Милян Юрій допоміг поставити мені діагноз. Його сучасні методи діагностики визначили всі збої, що відбувалися у моєму уже немолодому організмі. Тепер я проходжу комплексну терапію. Я щиро вдячний Юрію за допомогу в лікуванні. Зараз я почуваю себе на багато краще.
02.05.2017
30 листопада '-1р.
Юрій робив моїй мамі ультразвукове дослідження печінки. Завдяки УЗД лікарі змогли поставити мамі точний діагноз «хронічний гепатит». Захворювання звичайно неприємне. Але добре, що є такі кваліфіковані діагности, як Милян Юрій, які вчасно допомагають визначити захворювання, цим і спрощують лікування.

Лікар-радіолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • проведення УЗД, КТ, МРТ, рентгенографії та ехокардіографії;
  • розшифровка результатів досліджень.