Михайлова Тетяна Валеріївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог спеціалізується на роботі із вагітними та жінками із захворюваннями статевих органів. Постійно проводить прийоми, медичні огляди та консультаційну діяльність. Надає лікарську допомогу пацієнткам з кістою яєчників. Також професійно володіє методикою досліджень з використанням ультразвуку. Діагностує стан вагітних, сечового міхура та матки.

Наталия
Врач Михайлова Татьяна Валериевна ну просто прирожденный диагност . Она с точностью подсчитала мне дату родом. Также , с помощью ультразвука , смогла определить точный вес малыша, что и стало основной причиной Кесарево сечения. Очень ей благодарна!
Амина
Доктор Михайлова Татьяна Валериевна очень качественно приняла у меня роды. Не смотря на осложнения во время родов( обвитие шейки ребенка пуповиной) роды прошли успешно. Она давала мне четкие указания которые я добросовестно выполняла.Я очень ей благодарна!

• 1990 р. - Тернопільський державний медичний інститут;
  • 1991 р. - Миколаївська обл.,Первомайський пологовий будинок, інтернатура по акушерству та гінекології.

Курси

• Курси спеціалізації з УЗД;
  • Невідкладні стани в акушерстві та гінекології;
  • Кольпоскопія при патології шийки матки;
  • Оперативне акушерство та гінекологія;
  • Перинатальна діагностика та ультразвуковий скринінг.

• Член Міжнародного Товариства Ультразвуку в Акушерстві та Гінекології (ISUOG);
  • Член асоціації акушер-гінекологів України;
  • Сертифікований перинатолог Міжнародного Фонду Медицини Плода (FMF).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач