Матуш Златослава Вікторівна

Офтальмолог
лікар другої категорії
Лікар Матуш Златослава Вікторівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностику захворювань органу зору, лікує катаракту, глаукому, діабетичні ретинопатії. Займається корекцією аномалій рефракції. Постійно проводить консультації для пацієнтів, робить тест Ширмера. Виконує процедуру скіаскопії ока, офтальмоскопію очного дна.

Надія
Златослава Вікторівна Матуш відмінний спеціаліст офтальмолог. Маю вроджену глаукому. Свій зір довірила саме Златославі Вікторівні. Завжди проводить якісну діагностику, дає вичерпні відповіді на питання та призначає оптимальні ліки. Дякую!
Катерина
Лікар офтальмолог Матуш Златослава Вікторівна чудовий спеціаліст. Життя склалося так, що маю цукровий діабет та ще цілий букет захворювань, які розвиваються одночасно. Одним з них є діабетична ретинопатія. Тривай час не звертала уваги на хворобу списуючи все на вік. Якісне лікування в Пані Златослави допомогло поліпшити мій стан.

• 2010 р. - Державний вищий навчальний заклад "Івано-Франківський національний медичний університет" за спеціальністю "Лікувальна справа".