Маслюк Юлія Василівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії. Фахівець в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячої та підліткової гінекології. Проводить гінекологічний прийом пацієнтів до 18 років. Надає лікарську допомогу при порушеннях менструального циклу, проводить комплексну терапію інфекційних та запальних захворювань (гіперплазії ендометрія, оофориту, сальпінгіту, ендометриту, вагініту, молочниці). Виконує УЗД органів малого тазу, УЗД для вагітних.

31.03.2017
30 листопада '-1р.
Перша менструація для моєї дочки стала повним жахом. Нестерпний біль протягом дня доводив до втрати свідомості. Ми звернулися до Юлії Василівни. Лікар змогла налаштувати менструальний цикл, зменшити больові відчуття. Наступна менструація видалась уже не такою тяжкою.
07.04.2017
30 листопада '-1р.
Маслюк Юлія Володимирівна робила мені ультразвукову діагностику під час вагітності. Лікар з легкістю змогла визначити стать дитини. Маслюк уважна, обережна. Варто зазначити, що вона доволі приємна у спілкуванні, що важливо для вагітних.

• 2009 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю "Лікувальна справа".

Курси

• 2012 р. - курси з педіатрії, підтвердження сертифікату спеціаліста.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог