Масловська Тетяна Михайлівна

Педіатр
Педіатр Масловська Тетяна Михайлівна спеціалізується на огляді та лікуванні дітей. Проводить консультацію, що допомагає виявити відхилення у здоров’ї дитини на всіх етапах її розвитку. Проводить необхідну вакцинацію та дає рекомендації щодо неї. Дігностує запальні захворювання у дітей та проводить їх подальше лікування. Лікує також гострі респіраторні вірусні інфекції. Окрім того, оглядає немовлят та надає всю необхідну інформації стосовно догляду за ними та їх вигодовуванням зокрема. Здійснює профілактичну роботу з метою попередження різних дитячих хвороб. За необхідністю надає довідки у дитячі садки та школи.

03 января '17г.
Татьяна Михайловна наш семейный педиатр. Она наблюдает двоих наших малышей. Очень благодарны ей за их здоровье

• Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Педіатрія» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України