Малик Наталья Витальевна

Невролог
врач высшей категории
кандидат медицинских наук
доцент
Доктор Малик Наталья Витальевна, специалист высшей категории, кандидат медицинских наук, доцент. Специализируется на проблемах неврологического профиля. Занимается профилактикой и лечением нарушений нервной системы, исследует механизмы возникновения и проявления заболеваний. Консультирует пациентов относительно профильных заболеваний, лечит гипертонические болезни, вегетососудистую дистонию.

Максим
29 июня '18г.
Не один раз уже проходила обстеження та лікування у лікаря Малик Наталії Вікторівни.Три роки тому в мене трапився мікроінсульт. Завдяки її швидким діям , все обійшлося відносно незначними ускладненнями, але, як вважає лікар і їх можно виліківати, але для цього потрібен час.
24 июня '18г.
Невропатолог Наталя Вікторівна Малик дуже чуйна людина, завжди готова відгукнутися на прохання про допогому, відкрита до спілкуваня, поділиться мудрою поражою. З повагою та розумінням відноситься до своїї пацієнтів. Побільше б таких лікарів з великим сердцем, оскільки їхнє слово також нас лікує.